Objednávka eBooku
TAHÁK NA DÍTĚ

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook "TAHÁK NA DÍTĚ" za AKČNÍ cenu 349,- Kč, a bonus v hodnotě 100,- Kč - video návod: Jak zvládat sourozenecké bitky.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned, jak dorazí platba na náš účet.
  • ANO
    Vím, že mohu do 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz, pokud zjistím, že mi tento eBook nevyhovuje a nechci ho. Dostanu je zpět v plné výši a bez otázek.

Začněte pomocí eBooku měnit výchovu svého dítěte již dnes.

Praktický průvodce, který vás naučí, jak s dětmi nebojovat, ale spolupracovat.
Bez křiku, vzteku a hádek. Ale v klidu a s ochotou.

eBook se mi velmi líbí. Sdílím s výchovou paní Alice spoustu věcí, které doma praktikujeme, a můžu říct, že její rady NÁM opravdu fungují! Zejména: Princip zrcadlení (plácnu dítě, ono mne pak začne plácat taky). Vysvětlit dítěti důvody, proč to tak vyžaduji. Říkat dítěti upřímnou pravdu, že jsem např. unavená, je pro mne velice důležité. Jsem ráda za ujištění, že mít bojácné dítě v neznámém prostředí je normální věc, taky to tak cítím, že dítě "jen hledá" pocit bezpečí 🙂 Dost nových doporučení jsem zde zároveň načerpala. Top tipem pro mne je rada, ukázat svému 2,5 letému dítěti svoji práci, kam to teda chodím, když jsem pryč. Supr tip! Díky, Alice!
SlávkaMaminka dvou kluků
Jako matce a babičce mi nezbývá nic jiného, než plně souhlasit s tímto projektem a těmito radami. Z vlastní zkušenosti bych zdůraznila, co bylo již řečeno, že rodič si musí věřit. Dítě to velice citlivě vnímá a potom v klidu přijímá to, co mu rodič vysvětluje. Popřála bych jen hodně spokojených rodičů a dětí. Vím, že to stojí za to úsilí. A ještě bych snad připomněla trpělivost. Nemusí se hned dařit vše zvládnout ve výchově na jedničku, ale cesta je cíl.
ZuzkaMaminka a babička

Potřebujete pomoc?

Napište mi na alice@tahaknadite.cz nebo volejte na +420 605 203 831.

Ráda zodpovím jakékoliv Vaše otázky.